Luty 2024


1. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
1. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


3. / sobota / – godz. 16.00 – Bal Przebierańców


4. /niedziela / – godz. 12.30 – Msza Św. w intencji szczecińskich amazonek

 

5. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

6. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
6. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
6. /wtorek / – godz. 15.30 – joga

 

7. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
7. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


8. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
8. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


12. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

13. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
13. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
13. /wtorek / – godz. 15.30 – joga

 

14. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
14. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


15. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
15. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


19. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


20. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
20. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
20. /wtorek / – godz. 15.30 – joga


21. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
21. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


22. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
22. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


25. / niedziela / – godz. 19.00 – BRILLANTE – Artyści Rezydenci Filharmonii – Atom String Quartet


26. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


27. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
27. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
27. /wtorek / – godz. 15.30 – joga


28. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
28. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

29. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
29. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin

 

 


 

 

Styczeń 2024

 

2. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
2. /wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin

 

3. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
3. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


4. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
4. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


8. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

9. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
9. / wtorek / – godz. 13.00 – zebranie Ochotniczek
9. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
9. /wtorek / – godz. 15.30 – joga

 

10. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


11. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
11. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


15. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

16. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
16. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
16. /wtorek / – godz. 15.30 – joga

 


17. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
17. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


18. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
18. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
18. / czwartek / – godz. 19.00 – Filharmonia – ROM TOM DADA


22. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


23. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
23. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
23. /wtorek / – godz. 15.30 – joga


24. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
24. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


25. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
25. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


29. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


30. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
30. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin
30. /wtorek / – godz. 15.30 – joga

 

31. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
31. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

 

 

Grudzień 2023


4. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

5. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
5. /wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


6. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
6. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


7. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
7. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


11. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

12. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
12. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


13. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
13. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


14. / czwartek / – godz. 16.30 – Spotkanie Wigilijne – Hotel Radisson


18. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

19. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
19. / wtorek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin


20. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
20. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


21. / czwartek / – godz. 15.00 Zumba – DK Słowianin


28. / czwartek / – godz. 15.00 – Zumba – DK Słowianin

 

 

 


 

Listopad 2023


2. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


3. / piątek/ – godz. 19.00 – Filharmonia – Ensamble Peregrina Średniowieczna muzyka z północy Polski i Niemiec (XIII – XV w.) – koncert kameralny

 

6. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
6. / poniedziałek / – godz. 16.50 – ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. pracujących)

 

7. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

8. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
8. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

9. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

10. / piątek / – godz. 10.00 – ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. niepracujących)



13. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
13. / poniedziałek / – godz.16.50 – ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. pracujących)

 

14. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

14. / wtorek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina

 

15. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
15. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

16. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

16. / czwartek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina


17. /piątek /- godz. 10.00 – ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. niepracujących)



20. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
20. / poniedziałek / – godz. 16.50- ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. pracujących)


21. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

21. / wtorek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina

 

22. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

22. / środa / – godz. 14.00 – zebranie Ochotniczek

22. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

23. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

23. / czwartek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina


24. /piątek /- godz. 10.00 – ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach Projektu Uroginekologii ( gr. niepracujących)


26. / niedziela / – godz. 16.00 – Teatr Polski – Cabaret – musical

 


27. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


28. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.00

28. / wtorek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina


29. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
29. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

30. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

30. / czwartek / – godz. 15.00 – zumba- w Dance Factory wejście obok Słowianina

 


 

 

 

Październik 2023



2. / poniedziałek / – godz. 11.00 – Basen – M. Casino
2. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


3. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


4. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
4. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


5. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


7. / sobota / – godz. 12.00 – MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI

 

9. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
9. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
9. / poniedziałek / – godz. 19.00 – Willa Lentza – spektakl teatralny „ Frida. Kolekcjonerka z Westendu ”

 

10. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka                                                                                              10. / wtorek / – godz. 17.00 – wykład na temat terapii uroginekologicznej

 

11. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
11. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

12. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

12. / czwartek / godz. 15.30 – konsultacje z w zakresie doboru protez i bielizny oraz pokaz makijażu –   CITONET ul. Rolna 4


15. / niedziela / – godz. 15.00 – Filharmonia – koncert kameralny- Karłowicz Quartet / HERstorie


16. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
16. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

17. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


18. / środa. / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
18. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


19. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

19. / czwartek / – godz. 13.30 – „ Zioła w butelkach ” – spotkanie aromaterapeutyczne


22. / niedziela/ – godz. 17.00 -Filharmonia – koncert charytatywny……

 

23. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
23. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


24. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

25. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
25. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

26. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


30. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
30. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


31. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

 

 

Wrzesień   2023

 

2. / sobota / – 25-lecie Stowarzyszenia Amazonek w Szczecinku

 

4. / poniedziałek / – godz. 11.00 – Basen – M. Casino

4. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

4. / poniedziałek / – godz. 19.00 Koncert w Filharmonii Szczecińskiej – Apostolis Antimos

 

5./ wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

6. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

6. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

7. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20  –  gimnastyka

   

11. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino

11. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

12. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 –  gimnastyka

 

13. / środa / – godz. 11.00 – 13.00 –  w ramach Tygodnia Seniora we współpracy z PZG  pogadanki i nauka samobadania piersi 

13. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

13. /środa / – godz. 14.00 – zebranie Ochotniczek

13. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 –  gimnastyka

 

14./ czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

15. / piątek / – godz. 12.00 – seminarium „Senior w dobrej formie” – Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Ogińskiego 16  – wymagane zapisy

15. / piątek / – godz. 19.00 – koncert symfoniczny PART/MONTEVERDI -sekstet wokalny proMODERN

 

18. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino

18. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

19. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

20. / środa. / – godz. 12.45 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

20. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

21. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

25. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino

25. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 –  gimnastyka

 

26. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

27. / środa / – godz. 12.45 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

27. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

27. / środa / – godz. 19.00 – Teatr Polski – „Bukartyk – fatalny przykład dla młodzieży”

 

28. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

28. /czwartek / – godz. 13.30 – pokaz bielizny uciskowej – firma Juzo

 

30. / sobota / – wyjazd Ochotniczek na szkolenie do Świnoujścia

 

 

 

 

 



 

Czerwiec 2023

 

1. / czwartek / – godz. 11.00 – gimnastyka


2. /piątek / – godz. 19.00 – Filharmonia – Dagadana I Orkiestra


5. / poniedziałek / – godz. 11.00 – Basen – M. Casino
5. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


6. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
6. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


7. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
7. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

10. / sobota / – Nordic Walking – Świdwin

 

12. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
12. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

13. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
13. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


14. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
14. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

15. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
15. / czwartek / – godz. 14.00 – Walne Zebranie Członkiń


19. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
19. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


20. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

20. / wtorek / – godz. 14.00- zebranie Ochotniczek 

20. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga

                                                                                    

21. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
21. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


22. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
22. / czwartek / – godz. 16.00 – spotkanie z Prof. J. Lubińskim nowe osiągnięcia w terapiach onkologicznych

 

25-26. / niedziela – poniedziałek / – Ogólnopolska Spartakiada Amazonek – Poznań


26. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
26. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


27. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
27. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


28. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
28. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


29. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

 


 


Maj 2023

 

2. / wtorek / – godz. 15.30 – joga


4. / czwartek / – godz. 11.00 – gimnastyka


5. /piątek / – godz. 19.00 – Filharmonia – Polonezy Mateckiego


8. / poniedziałek / – godz. 11.00 – basen – M. Casino
8. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


9. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
9. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


10. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
10. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


11. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
11. / czwartek / – godz. 16.00 – Żywienie w chorobie nowotworowej – prof. Mariola Friedrich


13. /sobota/ – Wycieczka autokarowa „Berlin Epoki Imperialnej”

 

15. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
15. / poniedziałek / – godz. 11.00 – 20-Lecie Stargardzkich Amazonek „Stokrotka”
15. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

16. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
16. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


17. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
17. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

18. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
18. / czwartek / – godz. 16.00 – Prelekcja –„Cukrzyca 2”


22. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
22. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


23. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
23. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


24. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
24. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


25. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
25. / czwartek / – godz. 16.00 – Żywienie w chorobie nowotworowej – prof. Mariola Friedrich


26. / piątek / – godz. 12.00 –„BADAMY NIE TYLKO MAMY” –ogólnopolska akcja edukacyjna


28. / niedziela / – godz. 11.00 – Inkubator Kultury „Piknik Pasji” – Wojska Polskiego


29. / poniedziałek / – godz.11.00 – basen – M. Casino
29. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


30. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
30. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


31. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
31. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

 

 

Kwiecień 2023


3. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


4. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
4. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


5. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
5. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


11. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
11. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga

 

12. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
12. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


13. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
13. / czwartek / – godz. 16.00 – Żywienie w chorobie nowotworowej – prof. Mariola Friedrich


17. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
17. / poniedziałek / – godz. 19.00 – Filharmonia – koncert jazzowy – Zespół Young Power


18. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
18. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


19. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
19. / środa / – godz. 14.00 – zebranie Ochotniczek
19. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

20. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
 

 

24. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

25. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
25. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


26. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
26. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


27. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
27. / czwartek / – godz. 16.00 – Żywienie w chorobie nowotworowej – prof. Mariola Friedrich

 

 

 

 

Marzec 2023




1. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
1. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
1. / środa / – godz. 14.00 – zebranie Ochotniczek


2. / czwartek / – godz. 12.00 i 12.20 – gimnastyka
2. / czwartek / – godz. 13.30 – Warsztaty psychologiczne c.d. „Obniżenie nastroju-możliwość zmiany” –  Maria Kotuła- Konarska
2. / czwartek / – godz. 15.45 – „Żywienie w chorobie nowotworowej” – prof. Mariola Friedrich


6. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


7. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
7. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga
7. / wtorek / – godz. 16.00 – „ Z Kobietami o Kobietach” – Warsztaty tematyczne w Sali konferencyjnej Nad Odrą – CitoNet


8. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
8. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


9. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
9. / czwartek / – godz. 15.45 – „Żywienie w chorobie nowotworowej” – prof. Mariola Friedrich


12. / niedziela / – godz. 19.00 – Filharmonia – „Bareja wieczorową porą”

13. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

14. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
14. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


15. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
15. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 -gimnastyka

 

16. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
16. /czwartek / – godz.13.15 – Warsztaty psychologiczne c.d. – „Obniżenie nastroju – przyczyny i możliwość zmiany” – Maria Kotuła- Konarska
16. / czwartek / – godz. 15.45 – „Żywienie w chorobie nowotworowej” – prof. Mariola Friedrich

 


20. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

21. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
21. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


22. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
22. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


23. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
23./ czwartek / – godz. 16.15 -” Żywienie w chorobie nowotworowe”j – prof. Mariola Friedrich

 

27. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


28. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
28. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga

29. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
29. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


30. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
30./ czwartek / – godz. 13.15 – Warsztaty psychologiczne c.d. „Obniżenie nastroju – przyczyny i możliwość zmiany” – Maria Kotuła Konarska
30. / czwartek / – godz. 15.45 – „Żywienie w chorobie nowotworowej” – prof. Mariola Friedrich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luty 2023



1. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
1. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

2. / czwartek / – godz.11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

4. / sobota / – godz. 16.00 – Bal Przebierańców


5. /niedziela / godz. 12.30 – Msza w intencji Amazonek w Kościele NSPJ

 

6. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


7. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
7. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


8. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
8. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


9. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


10. / piątek / – godz. 11.00 – A la Zumba
10. / piątek / – godz. 19.00 – Pod dachami Paryża – Teatr Polski


13. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


14. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
14. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


15. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
15. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


16. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

16. /czwartek / – godz. 13.15 – wykład  –  Obniżenie nastroju- przyczyny i możliwość zmiany- Maria Kotuła Konarska


20. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

21. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
21. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


22. / środa / – godz. 11.30 -Trudno gojące się rany i opracowywanie blizn pooperacyjnych” – p. Violetta Aberlich

22. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
22. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


23. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka


24. /piątek / -godz. 11.00 – A la Zumba


27. /poniedziałek./ -godz. 13.30 – Dobrostan osobisty i Mindfullness – Edyta Jagiełło-Jabłońska               27. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


28. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
28. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga

 

 

 

Styczeń   2023

 

2. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 14.00 – kurs komputerowy


3. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
6. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


4. / środa / – godz. 9.00 – 14.30 – kurs komputerowy


9. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 14.00 – kurs komputerowy
9. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 


10. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
10. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga

 

11. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
11. / środa / – godz. 14.00 – zebranie Ochotniczek
11. / środa / – godz. 14.00 – pokaz bielizny dla Amazonek – Amoena
11. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

12. / czwartek / – godz. – 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

16. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

17. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
17. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


18. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
18. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka


19. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka
19. / czwartek / – godz. 15.45 – wykład prof. Marioli Friedrich na temat żywienia w chorobie nowotworowej – dla nowych członkiń

 

23. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

24. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
24. / wtorek / – godz. 14.30 i 15.30 – joga


25. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
25. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka


26. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka


30. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

 

 

 

 

grudzień  2022

 

1./ czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka.

 

5./ poniedziałek / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

5./ poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

 6 ./ wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

6. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

  

7. / środa / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

7. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

7. / środa / – godz. 14.00 – zebranie ochotniczek

7. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 -gimnastyka

 

8. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

12. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 12.30 –  kurs komputerowy

12. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

13. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

13. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

 14. / środa / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

14. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

14. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

15. / czwartek / – godz. 16.30 – Wigilia w Sali Vivaldi’s Hotelu Radisson

 

19. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

19. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

20. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

20. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

21. / środa / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

21. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

21. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

27. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

27. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

28. / środa / – godz. 9.00 – 12.30 – kurs komputerowy

28. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii

28. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

29.  / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

 


 

 

 

Listopad 2022

 

2. / środa / godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
2. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

3. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka.
3. / czwartek / – godz. 16.00 – ćwiczenia dna miednicy

3. / czwartek / – godz. 19.00 – koncert w Filharmonii – Oana Catalina

 

7. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka



8. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
8. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga
8. /wtorek/ – godz.17.00 – wykład z fizjoterapii uroginekologicznej – mgr Magdalena Szadkowska



9. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
9. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

10. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka
10. / czwartek / – godz. 16.00 – zajęcia z kosmetyki

10. / czwartek / – godz. 19.00 – spektakl w Teatrze Współczesnym – „Ojciec”

 

13. / niedziela / – godz.16.00 – spektakl w Teatrze Polskim- „Post Scriptum” – Wieczór Kabaretowy

 

14. / poniedziałek / – godz.9.00 – 12.00 – kurs komputerowy
14. / poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka



15. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

15. / wtorek / – godz. 12.30 – kino Helios- ” Listy do M.-5″
15. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

16. / środa / – godz. 9.00 -12.30 – kurs komputerowy
16. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
16. / środa / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka



17. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

21. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 12.00 – kurs komputerowy
21. /poniedziałek / – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

22. /wtorek / – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
22. / wtorek / – godz. 16.00 – ćwiczenia dna miednicy

 

23. / środa / – godz. 9.00 -12.00 – kurs komputerowy
23. / środa /- godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
23. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

24. / czwartek / – godz. 11.00 i 12.20  – gimnastyka
24. / czwartek / – godz. 16.00 – ćwiczenia dna miednicy

 

25. /piątek / – godz. 15.30 i 16.15 –  joga

 

28. / poniedziałek / – godz. 9.00 – 12.00 – kurs komputerowy
28. / poniedziałek / -godz. 15.00 i 16.00  – gimnastyka

 

29. / wtorek / – godz. 11.00 i 12.20  – gimnastyka
29. / wtorek / – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

30. / środa / – godz. 9.00 – 12.00 – kurs komputerowy
30. / środa / – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
30. / środa / – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

30. / środa / – godz. 16.45 – spotkanie z nowymi  członkiniami

 

Przez cały miesiąc odbywać się będą indywidualnie umawiane  konsultacje wraz  z  badaniami uroginekologicznymi w gabinecie pani mgr Magdaleny Szadkowskiej.

 

 

 

PAŹDZIERNIK

 

3. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

4. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
4. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

5. /środa/ – godz. 11.00 – basen
5. /środa/ godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
5. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka
5. /środa/-godz. 16.00 -zajęcia z kosmetyki dotyczące pielęgnacji dłoni i paznokci

 

6. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

10. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

11. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
11. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga                                                                                                          

 

12 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
12. /środa/ – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
12. /środa / – godz.14.00 – zebranie Ochotniczek
12. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka                                                                                                   12./środa/-godz. 16.00 -zajęcia z kosmetyki

 

13. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

15. /sobota/ – godz.12.00 – Marsz Różowej Wstążki – zbiórka pod Urzędem Miejskim

 

17. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka



18. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
18. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

19 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
19. /środa/ – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
19. /środa/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
19. /środa/ – godz.15.00 – CitoNet i Amoena zapraszają na ul.Rolną 4  na wykład i pokaz bielizny dla amazonek

 

20. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka                                                                                            20. /czwartek/-godz. 16.00 -zajęcia z kosmetyk. 

 

21-22./piątek-sobota/. – w ramach Unii Zachodniopomorskiej spotkanie przedstawicielek Zarządów Stowarzyszeń z naszego województwa 

 

24./poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

25. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
25. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

26 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
26. /środa/ godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
26. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka                                                                                                   26. /środa/-godz. 16.00 -zajęcia z kosmetyki

 

27. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

31. /poniedziałek/ godz. 15.00 i 16.00-gimnastyka

 

 


 

WRZESIEŃ 

 

5. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

6. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
6. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

7. /środa/ – godz. 11.00 – basen
7. /środa/ godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
7. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

8. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

12. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

13. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
13. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 -joga

 

14 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
14. /środa/ – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
14. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka
14. /środa/ – godz. 15.30 – zebranie Ochotniczek

 

15. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

19. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka
19. /poniedziałek/ – godz. 16.00 – spotkanie edukacyjne z Kardiolog dr Joanną Jędrzychowską Baraniak na temat specjalnej opieki kardiologicznej dla pacjentów chorych onkologicznie

 

20. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
20. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

21 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
21. /środa/ – godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
21. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

22. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

26./poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

27. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka
27. /wtorek/ – godz. 15.00 i 15.50 – joga

 

28 ./środa/ – godz. 11.00 – basen
28. /środa/ godz. 13.00 – choreoterapia z elementami muzykoterapii
28. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

29. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

 


 

 

CZERWIEC  2022

 

  1. /środa/ – godz. 12.30 – muzykoterapia

 

  1. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

  1. /czwartek/ – godz. 17.00 – wykład z fizjoterapeutą urologicznym

 

  1. /piątek/- godz.11.00 – zajęcia na basenie

                                                                                                                    

  1. /sobota/ – godz. 11.00-16.00 – Dzień Inicjatyw Pozarządowych   /dawniej Platany/

 

  1. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

  1. /środa/ – godz.12.30 – muzykoterapia

 

  1. /środa/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /czwartek/ – godz. 11.00 i 12.30 – gimnastyka

 

  1. /piątek/ – godz. 11.00 – zajęcia na basenie

 

  1. /poniedziałek/ – godz. 10.00 – ćwiczenia dna miednicy

 

  1. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /wtorek/ – godz.11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

  1. /wtorek/ – godz.14.00 – WALNE  ZEBRANIE  SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE

 

  15. /środa/ – godz.12.30 – muzykoterapia

 

  15. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /piątek/ – godz.11.00 – zajęcia na basenie

 

  1. /poniedziałek/ – godz. 10.00 – ćwiczenia dna miednicy

 

  1. /poniedziałek/ – godz. 15.00 i 16.00 – gimnastyka  

                                     

  1. /wtorek/ – godz. 11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

  1. /środa/ godz. 10.00 – ćwiczenia dna miednicy

 

  1. /środa/ – godz.15.00 i 16.00 – gimnastyka

 

  1. /czwartek/ – godz.11.00 i 12.20 – gimnastyka

 

  1. /piątek/ – godz. 11.00 – zajęcia na basenie

 

© 2021 Stowarzyszenie Amazonek "AGATA". Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin