Plan zajęć

       Gimnastyka z rehabilitantkami:

poniedziałki i środy
godz. 14:15 (I grupa), 15:20 (II grupa)

wtorki i czwartki
godz. 11.30  (I grupa), 12.30 (II grupa)



Plan zajęć – kwiecień 2019 r.

1. /poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
1. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

2. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
2. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
2. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

5. /piątek/ - godz. 15.00 – warsztaty psychologiczne                              

8. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
8. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

9. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
9. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba               

10. /środa/ - godz. 16.15 – Edukacja żywieniowa dla amazonek - prowadzi Prof. Mariola Friedrich

15. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
15. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

16. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
16. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

17. /środa/ - godz. 16.15 – występ zespołu „Nostalgia”, po koncercie -WIELKANOCNE JAJECZKO

23. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
23. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

24. /środa/ - godz. 16.15 – Edukacja żywieniowa dla amazonek - prowadzi Prof. Mariola Friedrich
24. /środa/ - godz. 19.00 – wyjście do filharmonii – koncert „Cztery struny świata”

29. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
29. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

30. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
30. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba




Plan zajęć – marzec 2019 r.

4. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
4. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

5. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
5. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
5. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

6. /środa/ - godz. 16.15 – występ zespołu „Starszaki” – kwartet męski (z okazji DNIA KOBIET)                              

11. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
11. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

12. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
12. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba                                                                     

13. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem: „Jak pogłębić inteligencję emocjonalną” c.d.

15. /piątek/ - godz. 15.00 – warsztaty psychologiczne

17. /niedziela/ - godz. 16.00 – wyjście do Teatru Polskiego : „Lepiej już było”

18. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
18. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

19. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
19. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

25. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
25 /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

26. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia

 



Plan zajęć – luty 2019 r.

4. /poniedziałek/ - godz.12.00 - choreoterapia
4. /poniedziałek/ - godz. 13.00 - joga

5. /wtorek/ - godz. 9.00  - Msza Święta w intencji amazonek - Sanktuarium NSPJ
5. /wtorek/ - godz. 10.30 - muzykoterapia
5. /wtorek/ - godz. 13.00 - zebranie ochotniczek
5. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba                                      

6. /środa/ - godz. 16.15 - wykład  dr hab. Beaty Bugajskiej  prof. WHUS : „Czas jako źródło radości”

9. /sobota/ - godz. 16.00 - Bal przebierańców

11. /poniedziałek/ - godz. 12.00 - choreoterapia
11. /poniedziałek/ - godz. 13.00 - joga

12. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
12. /wtorek/  - godz. 13.30  - zumba
12. /wtorek/  -  godz. 14.00 - wykład: „Uzależnienie kobiet – choroba jak każda inna”     

13. /środa/ - godz. 16.15 - spotkanie z psychologiem: „Jak pogłębić inteligencję emocjonalną” c.d.       

18. /poniedziałek/ - godz. 12.00 - choreoterapia
18. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

19. /wtorek/ - godz. 10.30 - muzykoterapia
19. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

23. /sobota/ - godz. 18.00 - Muzeum Narodowe - Koncert muzyki włoskiej XVI i XVII w.

25. /poniedziałek/ - godz. 12.00 - choreoterapia
25 /poniedziałek/  - godz.13.00 - joga

26. /wtorek/ - godz. 10.30 - muzykoterapia




Plan zajęć – styczeń 2019 r.

7. /poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
7. /poniedziałek/ - godz. 13.00 - joga

8. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
8. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
8. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

9. /środa/ - godz. 16.15 – SPOTKANIE NOWOROCZNE

14. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
14. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

15. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
15. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

16. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem

21. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
21. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

22. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
22. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

28. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
28 /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

29. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
29. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

 



Plan zajęć – grudzień 2018 r.

3. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
3. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

4. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
4. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
4. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

10. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
10. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

11. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
11. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

14. /piątek/ - godz. 17.00 –  Spotkanie Wigilijne  

17. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
17. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

18. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
18. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba



 


Plan zajęć – listopad 2018 r.

5. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
5. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

6. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
6. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
6. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

10. /sobota/- godz. 16.00 – wyjście do Teatru Polskiego: „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna”                                                                                                      

12. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
12. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

13. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
13. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

14. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z nowoprzyjętymi członkiniami

17./sobota/ - Jubileusz 15-lecia Białogardzkiego Stowarzyszenia „Amazonka”

18. /niedziela/ - godz. 15.00 – wyjście do Teatru Polskiego (namiot na ul.Energetyków) : „Z piekła do piekła”                                               

19. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
19. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

20. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
20. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

21./środa/ - godz. 16.15 - spotkanie z prof. J. Kładnym "Profilaktyka raka jelita grubego"

23. /piątek/ - godz. 19.00 – wyjście do filharmonii: Rossini – Czajkowski - koncert symfoniczny

26 ./poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
26. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

27. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
27. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba



 

Plan zajęć – październik 2018 r.

1. /poniedziałek/ - wyjazd na pielgrzymkę (powrót 6.10)
1. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
1. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

2. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
2. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba                                                                                                    

8. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
8. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

9. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
9. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek

13. /sobota/ - godz. 10.00 – „Marsz Życia” – Gryfinio
13. /sobota/ - obchody 20 – lecia Stowarzyszenia Amazonek w Szczecinku                                               

15. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
15. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga
15. /poniedziałek/ - godz. 19.00 – wyjście do filharmonii: koncert jazzowy Vein trio&Norrbotten Band

16. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
16. /wtorek/ - godz. 13.30 – rumba

17. / środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z  psychologiem - Maria Kotuła Konarska  -  zaburzenia osobowości

19. /piątek/ - godz. 19.00 – wyjście do Teatru Polskiego : „Wariacje Tischnerowskie”

22 ./poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
22. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

23. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
23. /wtorek/ - godz. 13.30 – rumba

24. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z genetykiem Prof. Janem Lubińskim

29. /poniedziałek/- godz. 12.00 – choreotarapia
29. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

30. /wtorek/ -  godz. 10.30 – muzykoterapia
30. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba


Plan zajęć – wrzesień 2018 r.

3. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
3. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

4. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
4. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

7. /piątek/ - wyjazd na PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z mini spartakiadą (powrót 9.09) DARŁOWO                                                                                                    

10. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
10. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

11. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
11. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
11. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba                                                

17. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
17. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

18. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
18. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

21. /piątek/ - godz. 13.00 – 16.00 – warsztaty psychologiczne

24 ./poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
24. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

25. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
25. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

29. /sobota/ - godz. 19.00 – wyjście do opery: „Guru”

Plan zajęć - czrwiec 2018 r.

4. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
4. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

5. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
5. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
5. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

6. /środa/ - godz. 16.15 – spotkaie z psychologiem : „O uważności” c.d.                                                                                                     

11. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
11. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

12. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
12. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba                                               

18. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
18. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

19. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
19. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

21. /czwartek/ - godz.11.00 – 16.00 – Teatr „PLECIUGA” – JUBILEUSZ 25 – LECIA STOWARZYSZENIA

22. /piątek/ - godz. 11.00 – 14.00 – REJS PO MIĘDZYODRZU

23. /sobota/ - godz. 5.30 – wycieczka do Poczdamu

25 ./poniedziałek/ - godz.12.00 – joga
25. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – pokaz tańców

26. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
26. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

28. /czwartek/ - wyjazd na turnus rehabilitacyjny: ośrodek „Relaks” Międzywodzie (powrót 12.07)

Plan zajęć – maj 2018 r.

6. /niedziela/  -  godz.17.00  - wyjście do kina ZAMEK – spektakl „ABBA”

7. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
7. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

8. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
8. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

9. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem „O ważności” c.d.                                                                                                      

14. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
14. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga


15. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
15. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba
15. /wtorek/ - 15 – lecie Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” w Stargardzie

16. /środa/ - godz. 19.00 – wyjście do filharmonii : Szczecińska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna „SMOK”

18. /piątek/ - godz. 12.30 – Hala Netto Arena: sesja poświęcona amazonkom w ramach konferencji Polskiego Towarzystwa Chorób Onkologicznych

19. /sobota/ - Świdwin :  V MARSZ NORDIC WALKING                                               

21. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
21. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

22. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
22. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

23. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem: „O uważności” c.d.

25. /piątek/ - godz. 13.00 – 16.00 – warsztaty psychologiczne

26. /sobota/ - godz. 12.00 – Dobra Szczecińska: Piknik Różowej Wstążki

27. /niedziela/ - godz. 11.00 – 18.00 – XVII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych „POD PLATANAMI”

28 ./poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
28. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

29. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
29. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

Plan zajęć – kwiecień 2018 r.

3. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
3. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

9. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
9. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

10. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
10. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba
10. /wtorek/ - godz. 19.00 – wyjście do filharmonii na koncert zespołu KAPELA ZE WSI WARSZAWA

11. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z protetykiem słuchu „Profilaktyka słuchu”                                         

16. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
16. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga


17. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
17. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

18. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem „O uważności c.d.”

23. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
23. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga
23. /poniedziałek/ - godz. 15.00 – zebranie ochotniczek

24. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
24. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

30./poniedziałek/ - godz.12.00 – choreoterapia
30. /poniedziałek/ - godz. 13.00 - joga

Plan zajęć – marzec 2018 r.

5. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
5. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

6. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
6. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
6. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba 

7. /środa/ - godz. 16.15 – występ kwartetu wokalnego męskiego „STARSZAKI”

11. /niedziela/ - godz. 17.00 – wyjście do filharmonii na występ zespołu „SKLEP Z PTASIMI PIÓRAMI”

12. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
12. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

13. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
13. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

14. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem „O uważności” c.d.                                          

19. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
19. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

20. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
20. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

21. /środa/ - godz. 16.15 – WALNE ZEBRANIE CZŁONKIŃ

26. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
26. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

27. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
27. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

28. /środa/ - godz. 16.15 –  spotkanie świąteczne JAJECZKO


Plan zajęć – luty 2018 r.

2. /piątek/ - godz. 9.00 – 14.00 – Zachodniopom. OW NFZ -  spotkanie z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem

3. /sobota/ - godz. 19.00 – wyjście do Teatru Współczesnego :  „Pan Tadeusz”

4. /niedziela/ - godz. 15.00 – Msza św. w intencji „Agatek” w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy spotkanie karnawałowe w siedzibie Stowarzyszenia

5. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
5. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

6. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
6. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotniczek
6. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

12. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
12. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

13. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
13. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba

14. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem „O uważności” c.d.

19. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
19. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

20. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
20. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

21. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z Anną Koprowicz – „Profilaktyka  chorób nowotworowych”

26. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
26. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

27. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
27. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

28. /środa/ - godz. 16.15 – wieczór poezji Joanny Żurawskiej Flemming                                   

Plan zajęć – styczeń 2018 r.

2. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
2. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

3. /środa/ - godz. 16.15 – SPOTKANIE NOWOROCZNE

8. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
8. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

9. /wtorek/  -  godz.10.30  -  muzykoterapia
9. /wtorek/ - godz. 13.00 – zebranie ochotnicze
9. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

10. /środa/ - godz. 16.15 – spotkanie z psychologiem: „O uważności”

15. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
15. /poniedziałek/ - godz. 13.00 -  joga

16. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
16. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

17. /środa/ - godz. 16.15 – wykład pani prof. Marioli Friedrich: „Jedzenie wierny przyjaciel kobiety”

22. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
22. /poniedziałek/ - godz.13.00 – joga

23. /wtorek/ - godz. 10.30 – muzykoterapia
23. /wtorek/ - godz. 13.30 – zumba

29. /poniedziałek/ - godz. 12.00 – choreoterapia
29. /poniedziałek/ - godz. 13.00 – joga

30. /wtorek/ - godz. 10.30 - muzykoterapia
30. /wtorek/ - godz. 13.30 - zumba